Haber

Memduh Büyükkılıç’tan konteyner pazarına denetim

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, deprem bölgesi Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde hayatın normale dönmesi amacıyla ticaretin yanı sıra sosyal donatıların da yer alacağı afet bölgesinde bir ilk olacak Konteyner Çarşısı’nın üretimine devam ediyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Lider Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatıyla Kahramanmaraş’ın deprem bölgesindeki Elbistan ilçesinde ‘Konteyner Çarşısı’ faaliyetlerine devam ediyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin Elbistan Belediyesi iş birliğiyle bölgede hayatın normale döneceği ‘Konteyner Çarşısı’ ile ticaret ve sosyal donatısının çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Makine İkmal ve Onarım Müdürlüğü’nden Elbistan Konteyner Çarşısı üretimi için 2 adet Bekolu Yükleyici Kova ve parke üretimi için 14 kişilik bir grup bölgeye gönderildi.

İdari ve Teknik İşler Koordinatörlüğü konteynerde gece gündüz demeden hummalı ve özverili bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

BÜYÜKKILIÇ İŞLERİ ŞAHADA YAPTI

Çalışmaları yerinde denetleyen Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, “Tüm ekibi tebrik ediyoruz. Elbistan Konteyner Çarşısı inşaatı çok hızlı ilerliyor. Bu hepimizi dışarı çıkarır. Elbistan’ı birlikte yükselteceğiz. Ben değil, biz anlayışıyla çalışıyoruz ve Elbistan’da yeni bir çarşı alanı oluşturuyoruz” dedi.

Dün akşam Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcüman ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyen AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, “Şu anda saat 23.00 ve Elbistan Konteyner Çarşısı’nın inşaatı hızla devam ediyor. Burada 100 dükkan hizmet verecek” dedi.

MEP AYVAZOĞLU’DAN LİDER BÜYÜKKILIÇ’A TEŞEKKÜR

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin afet bölgesinde bir ilk olacak çarşı için gece gündüz hummalı bir şekilde çalıştıklarını söyleyen Ayvazoğlu, “Kayseri Büyükşehir Belediyesi ekipleri hizmet verecek bu çarşıyı bitirmek için 7/24 çalışıyor. yemekhanesinden mescitine, tuvaletine kadar her alanda en kısa sürede. . Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve çok değerli ekibine çok teşekkür ederiz. İnşallah en kısa zamanda bu konteyner şehir Elbistanlıların hizmetine açılacak” dedi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin Konteyner Çarşı projesi ile bölgedeki esnaf odaları ve ilçedeki STK’ların talebi üzerine tüm esnafın 1 yıl süreyle ticaretini sürdürebilmesi için hayatın normale dönmesi ve esnafa fırsat yaratılması amaçlanıyor. geleceğin vatandaşları sorunlarını çözmek ve ticaret yapmak.

camardiajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu