Teknoloji

Eski Twitter çalışanları Twitter’a rakip olacak: Dökülme için kayıtlar başladı

Alphonzo “Phonz” Terrellve DeVaris Kahverengi Twitter’da çalışmaya başladıkları ilk gün oryantasyon sırasında tanıştılar. Sadece birkaç yıl sonra kendi sosyal medya platformlarını kuracaklarını bilmiyorlardı. Şimdiye kadar platformun küresel Sosyal ve Yazı İşleri başkanı olarak görev yapan Terrell şunları söyledi: Orada sadece iki zenci vardı ve hey, hadi arkadaş olalım dedik Terrell, geçen ay Elon Musk’ın devralınmasıyla işten çıkarılan binlerce çalışandan biri. Brown, Twitter’da makine öğrenimi üzerinde çalışan bir ürün yöneticisiydi. Ancak 2020’de A Serisi girişim olmak için Twitter’dan ayrıldı. meroksa o kurdu. Meroxa, şirketlerin bilgi sınırları oluşturmasını kolaylaştıran çözümler üretir.

Şimdi bu ikisi kültürü ön plana çıkaran gerçek zamanlı bir konuşma platformuolarak tanımladıkları DökülmeBekleme listesi kayıtları başladı Platformun yaklaşık altı ila sekiz hafta içinde hizmete girmesi bekleniyor.

Kurucular, Spill’in en başından itibaren yaratıcı para kazanma özellikleri oluşturmasını değerli buluyor. Viral olan gönderileri grafik haline getirin ve arkasındaki içerik oluşturucuları ödüllendirin blok zinciri teknolojisikullanacak.

Spill ayrıca, kullanıcıların tweet’ler yerine “dökülme” gönderebilecekleri canlı bir haber akışına sahip olacak. ” çayı dökmek“İfadesinden ilham alan şirketin logosu ayrıca çay fincanı benzeri bir motife sahiptir. Spill ayrıca kullanıcıların hem çevrimiçi hem de IRL etkinliklerine ev sahipliği yapmasına ve ardından gönderilerini öne çıkaracak şeyler için uygulama içi bonuslar almasına olanak tanır.” çay partileri“adlı bir özellik oluşturur.

Spill şu anda 10’dan az kişiden oluşan küçük bir ekiple çalışıyor. Ortada Twitter’ın eski tasarım şefi Dantley Davisolmak üzere üç danışman bulunmaktadır.

Spill’i kullanmak isteyen kullanıcılar, kullanıcı adlarını platform açıldığında kullanılmak üzere rezerve edebilirler. Bekleme listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu